Bezpieczeństwo, stabilność, profesjonalizm …

Korzenie systemu HiperMarket sięgają roku 1995

… kiedy to jako grupa programistów pracujących w dziale informatycznym jednej z sieci handlowych, a prywatnie przyjaciół z czasów akademickich, stworzyła program dla firm służący do centralnego zarządzania siecią sklepów. Po kilku latach jego działania, obserwując rosnące potrzeby rynku na tego typu oprogramowanie zdecydowaliśmy się wykorzystać zdobyte doświadczenie i na zasadach outsourcingu wydzieliliśmy stworzone przez nas struktury informatyczne. Konsekwencją tego było założenie w 1999 roku firmy NET Innovation Software Sp. z o.o. (Białystok), której misją niezmiennie pozostaje zaopatrzenie sieci sklepów/placówek handlowych w system zarządzania oraz obsługi sprzedaży.

Zadowolenie naszych klientów jest istotą i podstawą naszego sukcesu.

Nasi programiści pracują nad nieustannym rozwojem produktów, poprzez dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb klientów. Serwisanci natomiast zajmują się technicznym nadzorem nad oprogramowaniem już działającym, pozostając do dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści w swojej dziedzinie oraz profesjonaliści w działaniu. To właśnie dzięki właściwie dobranym pracownikom system HiperMarket szczyci się stabilnością, bezpieczeństwem oraz bogatym wachlarzem funkcjonalności. Staramy się nie tylko spełniać potrzeby klientów, ale również wyprzedzać ich oczekiwania. Dzięki profesjonalnym działaniom zyskaliśmy sympatię oraz zaufanie wielu użytkowników.

Mimo upływu lat oraz rosnącej konkurencji nasze oprogramowanie wciąż pozostaje w ścisłej czołówce w swojej dziedzinie. Osiągamy to dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy. Naszym głównym atutem jest rozległa wiedza oraz bogate doświadczenie w branży. Będzie nam niezmiernie miło słyszeć, iż spełniamy również Państwa wymagania, oraz że chcecie Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.

 

Zadowolenie naszych klientów jest istotą i podstawą naszego sukcesu. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu firmą oraz dbaniu o naszych pracowników, myślą przewodnią zarówno programistów jak i serwisantów jest Państwa satysfakcja. W ciągu pierwszych 10 lat obecności na rynku osiągnęliśmy liczbę ponad 1000 placówek handlowych skupionych wokół 28 central zarządzających, korzystających z systemu HiperMarket. Natomiast największa ilość sklepów skupionych wokół jednej centrali wynosiła ponad 250 obiektów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, ciągłemu rozwojowi oraz dbaniu o jakość tworzonego oprogramowania liczby te ulegają systematycznemu zwiększeniu.