Image

Wizyta przedstawicieli firmy Net Innovation Software w fabryce MAGO S.A.

 

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność odwiedzić fabrykę naszego partnera, firmę MAGO S.A., lidera w produkcji wysokiej jakości wyposażenia sklepowego i magazynowego.

MAGO  to innowacyjna firma specjalizująca się w autonomicznych i automatycznych sklepach, które doskonale wpisują się w nwoczesny model handlu detalicznego. Firma kładzie szczególny nacisk na wygodę, dostępność i łatwość dokonywania zakupów dla klientów. Ich flagowy produkt to inteligentny wózek o nazwie Clever, który jest stale doskonalony poprzez prace badawczo-rozwojowe.

Współpracujemy z MAGO od kilku lat, ale to pierwszy raz kiedy zwiedzamy fabrykę. Byliśmy zafascynowani przestrzenią i nowoczesnym parkiem maszynowym. To zawsze inspirujące doświadczenie obcować z tak innowacyjnym podejściem do produkcji i różnorodnością asortymentu.

MAGO S.A., Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i już nie możemy doczekać się dalszej współpracy! 

Image

Retail Show 2023

Załoga Net Innovation Software sp. z o.o. kolejny raz będzie obecna na prestiżowych targach Retail Show 2023.

Zapraszamy serdecznie naszych obecnych klientów do odwiedzenia nas na naszym stoisku. Dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad naszymi usługami, to doskonała okazja, aby się przekonać, jak nasz system HiperMarket rewolucjonizuje zarządzanie sieciami handlowymi i zakładami produkcyjnymi. Nasze stanowisko będzie pełne ekspertów gotowych do rozmowy o naszych rozwiązaniach i odpowiedzi na Wasze pytania.

Chcesz umówić się z nami już teraz?

Napisz do nas: dh@netis.pl lub skorzystaj z naszych Social Mediów.

W trakcie dwudniowych targów, będziemy mieli okazję do zaprezentowania naszej oferty w towarzystwie ponad 200 firm zarówno z Polski, jak i ze świata. Branże, które będą reprezentowane na tym wydarzeniu, obejmują projektowanie sklepów, meble i wyposażenie sklepowe, kasy fiskalne i wagi, systemy informatyczne do zarządzania sieciami handlowymi, programy lojalnościowe, usługi outsourcingowe, finansowe, systemy zabezpieczeń i ochrony, a także usługi doradcze, prawne i consultingowe, oraz produkty FMCG.

 

Ważne informacje

Wstęp na targi jest bezpłatny. Natomiast, by lepiej przygotować się do wizyty na targach i oszczędzić formalności na hali targowej, polecamy wcześniejszą rejestrację. Można jej dokonać za pośrednictwem FORMULARZA lub APLIKACJI MOBILNEJ. Aplikacja pomoże również zaplanować wizyty i usprawni poruszanie się na targach.

Data: 22-23 listopada 2023

Miejsce: Hala EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Numer naszego stanowiska: DO5, hala I

Do zobaczenia na Retail Show 2023!